ÖZEL SAĞLIK SİGORTALARI

Özel Sağlık Sigortası sigortalanan kişinin hastalıklar ve kazalar sonucu oluşacak sağlık giderlerinin karşılanması için hazırlanmış kişiye özel planlardır. Belirlenen limitler, özel ve genel şartlar dahilinde, daha önceden sigorta poliçesinde belirtilen olası risklere karşı sigortalıyı korur.

Özel sağlık sigortaları (poliçeye bağlı istisnalar hariç olmak üzere) genellikle sigortalanma tarihinden önceki hastalıkları kapsamaz. Bu nedenle sigortanız yapıldığı andan itibaren sonrasında çıkacak hastalıklar için kapsam oluşur.

Özel sağlık sigortaları poliçe içeriklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak temel kural olarak poliçe yaptırıldığı tarihten itibaren ortaya çıkacak hastalıklarınız kapsam içerisine alınır.

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz mevcut sağlık durumunuz, cinsiyet, yaş ve gelir bilgilerinizi değerlendirerek size özel en kapsamlı ve en uygun sağlık poliçesinin oluşturulması için teklif sunabilmektedirler. Size en uygun teklifin hazırlanması sonucunda poliçenizin yapılması ve sonraki süreçte ihtiyaç duyduğunuz her türlü yardım ve destek tarafımızdan sağlanmaktadır.

Sağlık sigortanız ile ilgili sorun yaşamanız durumunda öncelikle durumunuzun poliçe içeriği ile birlikte analiz edilmesi gerekmektedir. Uzmanlık gerektiren bu analiz sonucunda talebinizin haklı olması durumunda itiraz için farklı seçenekler mevcuttur.

Sigorta Şirketine İtiraz
Sigorta Tahkim Komisyonuna itiraz
Dava yoluyla itiraz
Tüm bu itiraz yolları için esas olan itiraza konu olan sorunun ve satın alınmış olan poliçenin en optimal biçimde analizi ve buna bağlı olarak savunma hazırlanmasıdır. Hazırlanacak doğru bir savunma ile çok kısa sürede ödenmeyen giderlerinizin tahsilini gerçekleştirebilirsiniz.

Sorununuzun çözümü için sürecin başından sonuna kadar düzenli olarak sizleri bilgilendirerek takibini yapmaktayız. Sigortacılık konusunda uzman olan doktorlarımız ve avukatlarımız ile süreç takibini gerçekleştiriyoruz.

Dosyanızın durumuna göre ödeyeceğiniz danışmanlık ücreti sizinle karşılıklı mutabakat sonucunda belirlenmektedir.

Hayır. Dosyanız sonuçlanana kadar yasal başvuru ücretleri haricinde tarafınızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Dosyanızın durumu olumsuz sonuçlanırsa yine bir ödeme talep edilmeyecektir.

VIP TRANSFER

Hayır. VIP transfer ücreti hizmet içerisine dahildir.

Atlas Assist ile laboratuvar ve görüntüleme hizmeti organize eden herkes VIP transfer hizmetinden faydalanabilmektedir.

YERİNDE LABORATUVAR HİZMETLERİ

Yerinde laboratuvar hizmetinden faydalanabilmeniz için bir gün öncesinden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yapılması gereken tüm hazırlıklarla ilgili işlem öncesinde detaylı bilgilendirme sağlanacaktır.

HEKİMLERE ÖZEL HİZMETLER

Hekimlerimiz için kendilerine ya da hastalarına ek ücret yükü getirmeden sunduğumuz özel hizmetlerimiz mevcuttur.

Hastalarınızdan istemiş olduğunuz laboratuvar ve görüntüleme işlemleri için tüm organizasyon tarafımızdan yapılır. Hastalarınızın laboratuvar işlemleri istedikleri yerde gerçekleştirilerek sonuçlar aynı gün içerisinde ulaştırılır. Görüntüleme işlemleri için hastanız anlaşmalı merkezlerimize VIP araçlarla götürülür ve sonrasında yine istediği yere bırakılır. Tüm bu hizmetler ücretsizdir ve hizmetlere ulaşabilmek için Atlas Assist’in çağrı merkezinin aranması yeterlidir.

Özel sağlık sigortası olan hastalarınızın tüm provizyon işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca, hekimlerimize özel sağlık sigortaları danışmanlık hizmeti (provizyon, ödeme vb) de ücretsiz olarak verilmektedir.

Hayır. Tüm hizmetler ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Scroll to top
WHATSAPP DESTEK